БІЗ ЖАҢА ЖҰЛДЫЗДАР ЖАҒАМЫЗ! » «№3 Оқушылар үйі
+7(727) 274-38-92
Есепші бөлімі:
+7(727) 274-10-30
» » БІЗ ЖАҢА ЖҰЛДЫЗДАР ЖАҒАМЫЗ!

БІЗ ЖАҢА ЖҰЛДЫЗДАР ЖАҒАМЫЗ!

Алматы қаласы Білім басқармасы № 3 Оқушылар үйінде жыл сайын "Біз жаңа жұлдыздар жағамыз!"- деп аталатын  жаңадан келген үйірмешілер мен олардың ата-аналарына арналған дәстүрлі мереке өткізілді. Мереке бағдарламасында - Оқушылар үйінің барлық үйірмелерімен барлық оқытушылармен таныстыру, шығармашылық ұжымдардың концерттік бағдарламасы, директордың жылы лебіз тілектері. Ең әсерлі сәті - үйірмешілерге арнау болды. Үйірмеге әрбір жаңадан келген бала өзінің жұлдызын "жағады", оның дарындылығының жұлдызы Оқушылар үйінде ұзағынан жарқырауын тілеймізБұл күні барлық балалар мен ата - аналар үшін қызықты аттракциондар қалашығы жұмыс істеді, онда барлығы "дарындар" деп аталатын ойын ақшасын жинап жарысты. Мерекенің ең дәмді сәті ата-аналар махаббатпен дайындаған дәстүрлі бәліштер  шеруі болды.№ 3 Оқушылар үйінің барлық үйірмелеріне олардың дарындары, шығармашылықтары жарқын жұлдыздармен жарқырауын тілейміз!!!

«Зажигаем новые звезды!» - так называется традиционный праздник для кружковцев-новичков и их родителей, который ежегодно проходит в Доме школьников № 3 Управления образования города Алматы. В программе праздника - представление всех кружков Дома школьников, знакомство со всеми педагогами, концертная программа творческих коллективов, напутственное слово директора. Самый волнующий момент - посвящение в кружковцы. Каждый новичок «зажигает» свою символическую звёздочку с пожеланием того, чтобы звёздочка его таланта засверкала в Доме школьников и светила ярко и долго.
Для всех ребят и родителей работал также городок аттракционов, где все соревновались, зарабатывая игровые деньги - «таланты». А самым вкусным моментом праздника был традиционный Парад Пирогов, которые с любовью приготовили родители.
Желаем всем кружковцам Дома школьников № 3, чтобы их таланты сияли яркими звёздами!!!

Похожие публикации:

31 октябрь 2019 Жетістіктер
22 октябрь 2019 ЖАС ҰЛАН
17 октябрь 2019 ФОТОГАЛЕРЕЯ
Прокомментировать
Введите код с картинки:* Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив